Contact

Groepsleider: Senne “Froatwinkel” Cools
E-mail: sennecools2000@gmail.com

GSM: 0475/58.43.28

Groepsleider: Jesse “Lange” Wuyts
E-mail: jessewuyts@hotmail.com

GSM: 0477/43.93.56

Groepsleider: Inés “Ingrid vd buurt” Wuyts
E-mail: ineswuyts@hotmail.com

GSM: 0471/79.44.49

Verhuur jongenslokaal : Sander “Veke” Vekemans
E-mail: verhuurjongenslokalen@chiroheikant.be

sander.vekemans@gmail.com

GSM: 0483/02.11.40

Verhuur meisjeslokalen: Margot “Margotttt” Clé
E-mail: margot.cle@icloud.com

GSM: 0471/34.13.34

Verhuur tenten  & materiaal: Jonas “Rekkie” Rectem & Jesse “Lange” Wuyts
E-mail: jonas.rectem9@gmail.com, jessewuyts@hotmail.com
GSM:  0477/50.87.99 , 0477/43.93.56

Chirowinkel: Djaro “Dja” Van Campenhout & Fille “Flup” Van Tendeloo
E-mail: djaro.vancampenhout@icloud.com & Fillevt@gmail.com

GSM Djaro: 0489/33.83.27
GSM Fille: 0470/08.29.20

Webmaster: Yoran “Jokke” De Wilde
E-mail: webmaster@chiroheikant.be

yoran.dewilde@outlook.com

GSM Yoran: 0478/43.97.91

Administratie: Ella “Els” Nauwelaerts & Janne “Janneke” Symus
E-mail Ella: ella.nauwelaerts@hotmail.com

E-mail Janne: jannesymus@hotmail.com

GSM Ella: 0487/61.67.50

GSM Janne: 0476/60.54.81

VB: Lise Van Dessel en Kris Willekens

E-mail: vb@chiroheikant.be

lise_van_dessel@hotmail.com

       kris.willekens@gmail.com

GSM Lise: 0495 76 25 81

GSM Kris: 0471 92 07 47