Contact

Groepsleider: Wannes “Bossie” Van Bostraeten
E-mail: groepsleiding@chiroheikant.be

       wannes-bossie@hotmail.com

GSM: 0497/06 61 36

Groepsleider: Lien  “den Thys” Thys
E-mail: groepsleiding@chiroheikant.be

      thys.lien@gmail.com

GSM: 04  71 48 79 25

Verhuur jongenslokaal : Sander “Veke” Vekemans
E-mail: sander.vekemans@gmail.com

GSM: 0483 02 11 40

Verhuur meisjeslokalen: Marie “from fire” Van Brandt
E-mail: marie.vanbrandt@hotmail.com

GSM: 04 72 06 20 41

Verhuur biertoog: Viktor “Viking” Ceulemans
E-mail: tent@chiroheikant.be
GSM: 04 91 07 94 07

Chirowinkel: Luca “Benny” Heylen
E-mail: chirowinkel@chiroheikant.be
GSM:  0471/08 95 81

Webmaster: Ian ” Janneke” Van Rooy & Inés Wuyts
E-mail: webmaster@chiroheikant.be

ianvanrooy@gmail.com

ineswuyts@hotmail.com

GSM Ian: 04 76 70 06 57

GSM Inés: 0471 79 44 49

Administratie: Marlies Wuyts en Florian Dickens
E-mail: administratie@chiroheikant.be
GSM Marlies: 04/71 08 93 49

GSM Florian: 0472 02 44 58

VB: Lise Van Dessel en Kris Willekens

E-mail: lise_van_dessel@hotmail.com

       kris.willekens@gmail.com

GSM Lise: 0495 76 25 81

GSM Kris: 0471 92 07 47