Wie zijn we

Chiro Hei. De chiro van Balder Hei. Of gewoon kortweg, de chiro, heet officieel Chiro Sint-Rumoldus Heimatje.

Over onze chiro valt heel wat te vertellen. Als enige Heikantse jeugdbeweging mogen wij elke zondag een massa jongeren van de Hei en daarbuiten verwelkomen. Deze jongeren steken op zondag heel wat uit: spelletjes op het chiroplein, kampen en glijbanen bouwen, op uitstap gaan, een zoektocht houden, een stadsspel, … . De kinderen worden onderverdeeld in zes leeftijdsgroepen. De mini’s zijn 6-7 jaar oud, de maxi’s 8-9, de rakkers en de kwiks 10-12, de tippers 12-13, de kerels 13 -15, de aspitiens 14-16,  en de aspiranten 16-17. Een mooie chirocarrière kan afgesloten worden met één of enkele jaren leiding.

Wat onze activiteiten betreft mogen we wel stellen dat wij op de Hei niet stilzitten. Buiten onze gewone zondagse werking organiseren wij elk jaar een hele resem activiteiten om “geld in ’t bakske te krijgen”. Zo is er onze vlaaieslag, waarbij wij de Hei op een frisse zaterdagmorgen in de herfst voorzien van lekkere Limburgse vlaaien. Wij organiseren ook een Pensenkermis, waar je tegen democratische prijzen je honger kan komen wegeten. In de zomer is er de BBQ en de Ronde van de Hei, die nog steeds 1 van de grootste loopkoersen van de regio is en waar elke avond wel iets te beleven valt. En omdat niet alles geld hoeft te kosten nodigen wij ook jaarlijks al onze leden en sympathisanten uit om gratis te komen schaatsen in de schaatsbaan te Heist-op-den-Berg, schenken wij chocomelk (jenever) aan verkleumde nieuwjaarzangertjes (ouders), en mag heel de Hei komen meezingen in onze jaarlijkse Christus Koning-viering.

Wij willen ook graag al onze sympathisanten bedanken die komen verteren op onze activiteiten; oudleiding die komt helpen op BBQ, Ronde en Pensenkermis; ons klusjesteam dat onze gebouwen nog voortdurend optimaliseert; nog jongere oudleiding die inspringt als wij verhinderd zijn door examen of ziekte; onze fantastische kookouders; ons ijverig Bouwcomite en al die anderen wiens bijdrage mij om onbegrijpelijke reden ontglipt.

In de chiro worden vriendschapsbanden voor het leven gesmeed. “De chiro, da’s de Hei”, of “De Hei, da’s de chiro”, wordt er al eens in een enthousiaste bui geroepen. Leden én leiding zijn vaak kinderen van oudleiding, en met plezier onthalen wij ook mensen die van ver in de buurt zijn komen wonen en willen kennismaken met onze werking. Iedereen is welkom in onze chiro, …

… want als je ’t mij vraagt: chiro! En dan nog het liefst, die van de Hei.

ONS LEIDINGSTEAM 2016-2017 :

 

Mini’s
Katrien Van Hove

Katrien1994@hotmail.com

0498/49 29 96

Myrthel Dickens

Myrthel.dickens0@gmail.com

0471/23 55 78

Dries Belmans

driesbelmans0@gmail.com

0477/08 19 47

 

Marnik Van Dessel

marnik.van.dessel@hotmail.com

0487/54 15 95

 

Giel Budts
Giel.budts@hotmail.com
0472/413830
Maxi jongens
Daan Cuypers (Hoofdleider)

daancuypers@hotmail.com

0498/08 27 20

 

Wout Cuypers

Woutcuypers@hotmail.com

0493/527180

Stef Lambrechts
Stef.lambrechts98@hotmail.com0494/940743
Maxi meisjes
Finne Smets

finnesmets@hotmail.be

0479/89 30 26

 

Yara Heylen

yara.heylen@hotmail.com

0477/05 15 52

Rakkers
Roel Lemmens

Roel.lemmens2@gmail.be

0478 46 07 72

 

Seppe Glorie

seppeglorie@hotmail.be

0472 91 34 46

Kwiks
Sien Goossens

Sien.goossens@hotmail.com

0474 /10 46 11

 

Axelle Wuyts

axellewuyts@hotmail.com

0495/89 87 31

Laura Rectem

Laura.rectem@gmail.com

0471/089581

Tippers
Ellen Kelber

ellenkelber@hotmail.com

0475/40 86 16

 

Jasmine van Camp

jasmine.vancamp@hotmail.com

0474/83 10 89

Marlies Wuyts

Marlieswuyts@hotmail.com

0471 089 349

Kerels
Adriaan Winkelmans

(verhuur lokalen en tenten)

adriaan.winkelmans@gmail.com

0475/57 98 62

Ward Lemmens (webmaster)

wardlemmens6@gmail.com

0473/39 10 15

Nick De Belser (Hoofdleider)

debelsernick@hotmail.com

0495/41 17 88

Yves Peeters

Yves1307@hotmail.com

0477/67 82 75

Aspi-10’s
Jana Cools

Janacools1@hotmail.com

0472/09 88 98

Maya Peeters

Maya.Peeters98@hotmail.com

0477/905107

Aspi jongens
Laurence Vervloet

Lorreke4@hotmail.com

0471/12 82 78

Kamiel Glorie

kamme@hotmail.be

0471/66 31 40

Thomas De Meutter

meutterdethomas@gmail.com

0470/96 57 98

Aspi meisjes
Heleen Kelber

heleen_kelber@hotmail.com

0473/41 28 58

Lauranne Wuyts

laurannewuyts@hotmail.com

0495/89 87 34

VB
Bert Van Hove

Bert.vanhove@skynet.be

0476/42 04 78

 

 

VB

Bert Van Hove Bert.vanhove@skynet.be 0476/42 04 78

 

 

Nu weet ik het zeker.

En af en toe ervaar ik dat dan. Ik hoor hier. Wij horen hier. Wij horen hier met elke vezel in ons lijf. Tot in de toppen van onze tenen.

De chiro, da’s mijn plaats. Da’s onze plaats.

Nu weet ik het zeker.

Ik kom er wel. Wij komen er wel. Jij komt er wel.