Wie zijn we

 

Chiro Hei. De chiro van Balder Hei. Of gewoon kortweg, de chiro, heet officieel Chiro Sint-Rumoldus Heimatje.

Over onze chiro valt heel wat te vertellen. Als enige Heikantse jeugdbeweging mogen wij elke zondag een massa jongeren van de Hei en daarbuiten verwelkomen. Deze jongeren steken op zondag heel wat uit: spelletjes op het chiroplein, kampen en glijbanen bouwen, op uitstap gaan, een zoektocht houden, een stadsspel, … . De kinderen worden onderverdeeld in zes leeftijdsgroepen. De mini’s zijn 6-7 jaar oud(vanaf het eerste leerjaar), de maxi’s 8-9, de rakkers en de kwiks 10-12, de tippers 12-13, de kerels 13 -15, de aspitiens 14-16,  en de aspiranten 16-17. Een mooie chirocarrière kan afgesloten worden met één of enkele jaren leiding.

Wat onze activiteiten betreft mogen we wel stellen dat wij op de Hei niet stilzitten. Buiten onze gewone zondagse werking organiseren wij elk jaar een hele resem activiteiten om “geld in ’t bakske te krijgen”. Zo is er onze vlaaieslag, waarbij wij de Hei op een frisse zaterdagmorgen in de herfst voorzien van lekkere Limburgse vlaaien. Wij organiseren ook een Pensenkermis, waar je tegen democratische prijzen je honger kan komen wegeten. In de zomer is er de BBQ en de Ronde van de Hei, die nog steeds 1 van de grootste loopkoersen van de regio is en waar elke avond wel iets te beleven valt. En omdat niet alles geld hoeft te kosten nodigen wij ook jaarlijks al onze leden en sympathisanten uit om gratis te komen schaatsen in de schaatsbaan te Heist-op-den-Berg, schenken wij chocomelk (jenever) aan verkleumde nieuwjaarzangertjes (ouders), en mag heel de Hei komen meezingen in onze jaarlijkse Christus Koning-viering.

Wij willen ook graag al onze sympathisanten bedanken die komen verteren op onze activiteiten; oudleiding die komt helpen op BBQ, Ronde en Pensenkermis; ons klusjesteam dat onze gebouwen nog voortdurend optimaliseert; nog jongere oudleiding die inspringt als wij verhinderd zijn door examen of ziekte; onze fantastische kookouders; ons ijverig Bouwcomite en al die anderen wiens bijdrage mij om onbegrijpelijke reden ontglipt.

In de chiro worden vriendschapsbanden voor het leven gesmeed. “De chiro, da’s de Hei”, of “De Hei, da’s de chiro”, wordt er al eens in een enthousiaste bui geroepen. Leden én leiding zijn vaak kinderen van oudleiding, en met plezier onthalen wij ook mensen die van ver in de buurt zijn komen wonen en willen kennismaken met onze werking. Iedereen is welkom in onze chiro, …

… want als je ’t mij vraagt: chiro! En dan nog het liefst, die van de Hei.

ONS LEIDINGSTEAM 2016-2017 :

Mini’s
Ward Lemmens (webmaster)

wardlemmens6@hotmail.com

0473/39 10 15

Ellen Kelber

ellenkelber@hotmail.com

0475/40 86 16

Axelle Wuyts

axellewuyts@hotmail.com

0495/89 87 31

Ian Van Rooy

ianvanrooy@gmail.com

0476/ 70 06 57

Seppe Glorie

seppeglorie@hotmail.be

0472/91 34 46

Maxi jongens
Djaro Van Campenhout

Djaro.vancampenhout@icloud.com

0489/33 83 27

Ian De Vrij

Iandevrij.99@hotmail.com

0489/82 93 33

Stef Lambrechts Stef.lambrechts98@hotmail.com

0494/940743

Maxi meisjes
Maya Peeters

Maya.Peeters98@hotmail.com

0477/90 51 07

Marie Van Brandt

marie.vanbrandt@hotmail.com 0472/ 06 20 41

Michelle Nauwelaerts

michelle.nauwelaerts@hotmail.com

0492/98 45 74

Jasmine van Camp

jasmine.vancamp@hotmail.com

0474/83 10 89

Rakkers
Jorben Cuypers

jorbencuypers@hotmail.com

0472/ 39 78 81

Thomas De Meutter (Hoofdleider)

meutterdethomas@gmail.com

0470/96 57 98

Jonas Rectem

jonas.rectem9@gmail.com

0477/50 87 99

Kwiks
Heleen Kelber

heleen_kelber@hotmail.com

0473/41 28 58

Leni Van Bastelaer

leni.vanbastelaer@telenet.be

0472/ 22 90 89

Silke Busschots

busschotssilke0804@gmail.com

0474/ 09 53 92

Toppers
Yves Peeters

Yves1307@hotmail.com

0477/67 82 75

Wannes van Bostraeten

wannes-bossie@hotmail.com

0497/06 61 36

Viktor Ceulemans

viktor_ceulemans@hotmail.com

0491/07 94 07

Tippers
Lauranne Wuyts

laurannewuyts@hotmail.com

Wa

Yara Heylen (Hoofdleidster)

yara.heylen@hotmail.com

0477/05 15 52

Yoni Vervoort yoni.vervoort@hotmail.com

0492/ 92 20 96

Laura Rectem

Laura.rectem@gmail.com

0471/08 95 81

Kerels
Wout Cuypers

Woutcuypers@hotmail.com

0493/52 71 80

Roel Lemmens

Roel.lemmens2@gmail.be

0478/46 07 72

Robrecht Van Dessel  robrechtvandessel@gmail.com

0472/02 03 08

Aspi jongens
Daan Cuypers

daancuypers@hotmail.com

0498/08 27 20

Nick De Belser

debelsernick@hotmail.com

0495/41 17 88

Aspi meisjes
Myrthel Dickens

Myrthel.dickens0@gmail.com

0471/23 55 78

Sien Goossens

Sien.goossens@hotmail.com

0474/10 46 11

Marlies Wuyts

Marlieswuyts@hotmail.com 0471/08 93 49

VB
Bert Van Hove

Bert.vanhove@skynet.be

0476/42 04 78

 

 

VB

Bert Van Hove Bert.vanhove@skynet.be 0476/42 04 78

 

 

Nu weet ik het zeker.

En af en toe ervaar ik dat dan. Ik hoor hier. Wij horen hier. Wij horen hier met elke vezel in ons lijf. Tot in de toppen van onze tenen.

De chiro, da’s mijn plaats. Da’s onze plaats.

Nu weet ik het zeker.

Ik kom er wel. Wij komen er wel. Jij komt er wel.